Cohinoor VDL
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna v Clost
Sophia
Stakkato
Candy
Cyberlina H
Wittinger VDL
Indoctro
Irusa
Lyberlina H
Nimmerdor
Goberlina
Nyberlina H is een dochter van Cohinoor VDL met een prachtig model en een jeugdige uitstraling. Deze lichtvoetige merrie uit een moederlijn die teruggaat op de wereldberoemde Queen of Diamonds van Jean Claude Vangeenberghe maakt een uitstekende sprong met veel techniek en vermogen. Vader Cohinoor VDL heeft een pedigree om van te watertanden: Cornet Obolensky, Stakkato, Contender en Graf Grannus op een rij. Uit zijn eerste jaargang werden dan ook al direct 3 zonen goedgekeurd voor de fokkerij. De moeder van Nyberlina H, Cyberlina H (v. Wittinger VDL), bracht de nog jonge maar in Amerika onder Aaron Vale al goed presterende Jyberlino H (v. Zirocco Blue VDL). Grootmoeder Lyberlina H (v. Nimmerdor) gaf op haar beurt weer onder andere Fyberlinus H, een 1.50m springpaard van Zirocco Blue VDL. Verder bracht deze moederlijn VDL Aberlino (v. Corland) die met Samuel Parot voor Chili uitkwam in het 1.60m, Boss HDH (v. Phin Phin) die onder Bianca Schoenmakers 1.50m liep en 5*-eventingpaard Zaferlina M.H. (v. Indoctro).
Geboortejaar | 2018 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | ± 1m66 |
BTW | 0.00% |