VINCENT COLORE

Opvallende verschijning!
Bekijk de complete collectie van VSN Online Auction 8.0

27 mei 2024 20:46:00

Verkocht naar Nederland

Vingino
Voltaire
Furioso II
Gogo Moeve
Notre Dame II
Cassini I
Inessa
Luciana II
Ramiro
Raimond
Valine
Gloria
Caletto I
Plinka

Wat een prachtige aftekeningen heeft deze Vincent Colore! Het maakt hem een echte eyecatcher die direct opvalt. Hij heeft een zeer aansprekend model en hij laat zich al fijn bewerken onder het zadel. Daarnaast springt hij ook nog eens met geweldig veel afdruk en techniek. Kortom, een paard om direct mee aan de slag te gaan als springpaard of wellicht als hunter.

Als vader van Vincent Colore staat Vingino te boek, de imponerende Voltaire-zoon die op 1.60m-niveau actief was onder Abdel Saïd en die zelf ook vele goede springpaarden bracht, waaronder de 1.70m geklasseerde Dino en de 1.65m springende Davino Q die we vooral kennen van Gerco en Ben Schröder.

De moeder van Vincent Colore is de 1.40m geklasseerde Luciana II (v.Ramiro Z) en zij gaf ook 1.35m-paard Cavallino 23 (v. Casado). Zijn grootmoeder is de Caletto I-merrie Gloria die maar liefst 2 1.60m-paarden gaf, te weten Catch the Wind (v. Carolus I) en Cussimo (v.Casall). Uit de verdere moederlijn van Vincent Colore komt ook de onder Kevin Jochems op 1.60m-niveau actieve goedgekeurde BWP-hengst Casillas van de Helle. Ook de 1.60m-paarden Concept (v. Concerto II), Acrobaat Z (v. Athlet Z), Konkord (v. Corrado I) en
Lambrasco (v. Libero H) komen uit deze moederlijn.

Ingebracht in de veiling door VSN-lid: Max van de Poll

Geboortejaar 2020
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook Holstein
Stokmaat +/- 1.65m
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten