PENDERYN

Springhengst voor de toekomst!
Bekijk de complete collectie van VSN Online Auction 5.0

28 dec. 2022 20:27:00

Verkocht naar Duitsland

VIDEO'S

Grand Slam VDL
Cardento
Capitol I
B-Estelle
Wonder A.S.
Heartbreaker
Sonette
Happy-Lista
Up to Date
Camerino
Rococo
Walista
Manhattan
Kalista
Bekijk pedigree

Als we het hebben over de wow-factor, dan hebben we het over Penderyn. Wat is deze
hengst een plaatje om te zien! Daarbij springt hij ook nog eens volgens het boekje met een
voorbeeldige techniek en de juiste instelling.

Grand Slam VDL is de vader van dit prachtige paard. Deze hengst behaalde als jong paard in het verrichtingsonderzoek de hoogste punten ooit en slaagde met maar liefst 90 punten. Onder het zadel van Marlon Zanotelli gooit de Cardento-zoon hoge ogen op het hoogste niveau. Hij behaalde al meerdere top klasseringen op 5*-niveau en was foutloos in de Nations Cup finale in Barcelona in 2021.

De moeder van Penderyn is een dochter van Up to Date, die stuk voor stuk fijne
sportpaarden met een goede instelling, reflexen en vermogen brengt. Uit de directe
moederlijn van Penderyn komt onder andere het 1.45m-paard Jupiler (v. Ustinov). Verder
komen uit deze lijn de bij Zangersheide goedgekeurde en bij het KWPN aangewezen jonge
talent Mr. Emerald EB (v. Emerald van ‘t Ruytershof) en niet te vergeten de 1.60m-paarden Roosevelt (v. Iroko), Mandel BJ (v. Randel Z) en Ungaro (v. Indorado). Ook 1.50m-paard
Zidane (v. Quasimodo van de Molendreef is een telg uit deze moederlijn, net als een ruim
aantal paarden die op 1.40m- en 1.45m-niveau actief zijn.

Inbrenger: N. Plegt

Geboortejaar 2020
Geslacht Hengst
Kleur Zwart bruin
Studbook KWPN
Stokmaat +/- 164
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten