VIDEO'S
Arezzo VDL
Chin Chin
Constant
Larese
Sarjolijn
Heartbreaker
Farjolijn
Get Me
Numero Uno
Libero H
Jolanda
Believe Me
Contendro I
Remember Me
Wat een prachtig model heeft deze Omay MR! Hij heeft ontzettend veel uitstraling en ook
nog eens maat en lengte. Daarnaast galoppeert hij met veel power door de baan. Springen
doet hij met een voorbeeldige techniek, waarbij hij van achteren goed opent.
Deze techniek is niet verwonderlijk met een vader als Arezzo VDL, de voshengst met een geweldige
pedigree en een heel sterke moederlijn. Onder Jessica Kürten en Jur Vrieling was hij
succesvol in de sport en ondertussen heeft hij een zeer verdienstelijk aantal nakomelingen
op hoog niveau in de sport meedraaien.
Omay MR komt daarbij uit een moederlijn met zeer veel sport. Zijn moeder Get me (v.
Numero Uno) heeft zelf 1.30m gelopen. Zijn grootmoeder stamt af van Contendro I en bracht
de goedgekeurde hengsten Air King (v. Air Jordan) en Liquid Air (v. Air Jordan) maar ook
Know Me F (v. Air Jordan) die op 7-jarige leeftijd succesvol is in 1.35m proeven in Ierland.
Dat is nog lang niet alles, hou je even vast voor de derde moeder. Deze Remember Me (v.
Heartbreaker) gaf 1.60m-paard Alcapone des Carmilles (v. Diamant de Semilly), de
1.50m-paarden Always Me (v. Larino) en Call Me (v. Mr. Blue), de 1.45m-paarden Viscount
(v. Burggraaf) en Zembla (v. Guidam) en nog de 1.40m-paarden Vulco de Monaco (v.Diamant de Semilly), Caruso des Carmilles (v. Diamant de Semilly) en Donuts des Carmilles
(v. Ninto de Beaufour).
Deze ruin is net zadelmak en heeft zijn eerste sprongen onder de man gemaakt, bekijk zeker zijn extra video!
Inbrenger: Brink Stables
Geboortejaar | 2019 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | +/- 170 |
BTW | 21.00% |