O.ELOTTE

Springmachine uit topstam
Bekijk de complete collectie van VSN Online Auction 5.0

28 dec. 2022 20:28:00

Verkocht naar Nederland

VIDEO'S

Cristallo I
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna van Costersveld
Cassie
Cassini I
Profilda
Ilotte-E
Canabis Z
Contender
Eileen III
Cornieke
Oklund
Hilda
Bekijk pedigree

Per ongeluk stond bij O. Elotte dat ze is geboren in 2020, maar ze is geboren in 2019.

Wat een prachtig jong sportpaard met veel uitstraling is deze O.Elotte. Ze springt met veel
reflexen, een top techniek en een geweldige instelling.

O.Elotte is een dochter van Cristallo I uit Ilotte-E (v. Canabis Z), die ook de moeder is van het paard Target die je ook in deze veiling terugvindt. Vader Cristallo I wordt vaak omschreven als de alleskunner omdat hij
tijdens zijn verrichtingen op werkelijk alle onderdelen zeer hoog scoorde. Hij was een van de
aankomende talenten van Henrik von Eckermann maar helaas betekende een blessure op
8-jarige leeftijd het einde van zijn sportcarrière. Zijn bekendste nakomeling is Cristalline, die onder Adrienne Sternlicht deel uitmaakte van het gouden Amerikaanse team op de wereldruiterspelen in Tryon.

De moederlijn van O.Elotte doet waarschijnlijk menig hart sneller kloppen, deze staat bol van
de sportpaarden op hoog niveau. Grootmoeder Cornieke (v. Oklund) is de moeder van de
1.50m springende Gerdinieke-E. De merrie daarachter is Hilda (v. Legaat) die onder andere
1.60m-paard Pegasus (v. Carthago) en 1.50m-paard Zidane (v. Oklund) bracht. Verderop in
de directe moederlijn komen we de 1.60m-paarden Timothy (v. Clinton), Content (v. Abgar
xx), Focus (v. Bernstein), Baarlo (v. Irco Polo), Jabot (v. Jasper) en Lucky Luck (v.
Feinschnitt I van de Richter) tegen. Ook 1.50m-paarden Valentino (v. Royal Bravour),
Aranka (v. Salvatore), Loro Piana Kronieke (v. Ekstein) en L’Unique (v. Ekstein) komen uit
de directe moederlijn van O.Elotte. Uit de complete moederlijn zijn de paarden die op hoog
niveau gelopen hebben en de goedgekeurde hengsten haast niet te tellen.

Inbrenger: Burgers Stables

Geboortejaar 2019
Geslacht Merrie
Kleur Zwart bruin
Studbook KWPN
Stokmaat +/- 163
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten