28 dec. 2021 20:24:00

Verkocht naar Nederland

VIDEO'S

Herakles
Catoki
Cambridge
Bilda
La Costa
Landor S
K-Costa Rica
Esterna
Indorado
Corrado I
Aida
Silverna
Iroko
Kerna

Oterna is een jeugdig springpaard. Ze springt met de juiste techniek en voorzichtigheid. Haar aansprekende model kon wel eens afkomstig zijn van vader Herakles. Deze Catoki-zoon werd in Nederland opgeleid tot het 1.40m door Kimberley Martens-Winsingh voordat hij vertrok naar Duitsland. Herakles heeft een prachtig exterieur, is een modern en lichtvoetig sportpaard en springt met goede reflexen en veel voorzichtigheid. De moeder van Oterna is de Indorado x Iroko-merrie Esterna. Uit haar zeer uitgebreide moederlijn komen onder andere Sterrehof's Pherna (v. Calvados) die in het 1.60m uitkwam onder Julia Houtzager-Kayser. Zij is op haar beurt weer de moeder van 1.60m-paard en KWPN goedgekeurde hengst Utopie (v. Jacomar) en 1.50m-paard Highway S (v. Clearway). Ook Corna Z (v. Caretano) die zelf 1.50m liep komt uit deze lijn en zij gaf weer de 1.50m springende Carmela Z (v. Candillo). Ook de 1.60m-paarden Fantastico B (v. Flamenco de Semilly) en Jorthos (v. Orthos), 1.55m-paard Ultimate (v. Kojak), 1.50m-paard Epherno (v. Vingino) en 4* eventingpaard Fonbherna Lancer (v. Tangelo van de Zuuthoeve) komen uit de familie van Oterna.

Geboortejaar 2019
Geslacht Merrie
Studbook KWPN
Stokmaat ± 1m59
BTW 21.00%

Voorwaarden